KONST / Litografier / Litografier 13669122
nr 1366 9122
Sören Edsberg
(f. 1945), Danmark
Litografier, 6 st, Signerad, numrerad 165/300, oramade lösa blad, bladets mått: 29x21 cm
Søren Edsberg, Dansk-Amerikansk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:57:46
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)